Rytro.info.pl

Serdecznie witamy                                                   W Rytrze jest:                  
Piosenka francuska dla Tomasza Brzeskiego - charytatywnie


Serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert piosenki francuskiej w wykonaniu znanego i cenionego Janusza Zbiegieł (Yan Zbiegiel).

Janusz Zbiegieł to polski aktor od kilkunastu lat związany z teatrami we Francji i Niemczech, który podczas koncertu śpiewanego po francusku przeniesie nas wprost w gorące serce jednego z najpiękniejszych miast świata - Paryża.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc dla sądeckiego biegacza górskiego, triathlonisty, narciarza i kolarza TOMASZA BRZESKIEGO.

Sportowiec w kwietniu tego roku podczas zjazdu z dużą prędkością wpadł na skałę podczas zawodów w SKIALPINIZMIE w Zakopanem. Uderzenie było na tyle potężne, że reprezentantowi Sądecczyzny pękł kask, a on sam doznał groźnych urazów głowy i twarzy.

Cena biletu: 50 zł ( w cenie biletu koncert oraz przekąski przygotowane przez Szefa Kuchni Willi Poprad). Całość z dochodu zostaje przekazana na pomoc dla Tomasza Brzeskiego.

Bilety do nabycie w Urzędzie Gminy Rytro oraz w restauracji Willi Poprad.


Źródło informacji: Willa Poprad w Rytrze
Next Page
Previous Page
POLECAMY:
"Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja, która celem jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie "Wsparcie przygotowawcze" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
aścicielem strony jest:  Stowarzyszenie  PERŁY BESKIDU SĄDECKIEGO,         Rytro 380, 33-343 Rytro    KONTAKT:  18 44 97 135, 603 114 489,    e-mail: rytro.info@wp.pl